Використання різних складів для штукатурення стін і стель – найпоширеніша практика обробки в наш час. За допомогою спеціальних сумішей можна досить швидко вирівняти поверхні з мінімальними затратами – ціна компонентів досить демократична, що важливо при великих обсягах обробки.
Найпоширеніший варіант, який володіє оптимальним співвідношенням факторів ціна-якість, це штукатурна цементно-вапняна суміш, саме її ми і розглянемо в цьому огляді.

 

Основні переваги даного виду складів
Так чим же зумовлена така популярність?
Тут можна навести кілька важливих чинників:
• Вартість даного виду складів досить демократична, вибравши його, ви заощадите значні кошти, при цьому якість обробки буде на високому рівні.
• Можливість самостійного приготування суміші, що дозволяє досягти оптимальних характеристик і консистенції, адже в готовому розчині всі компоненти вже присутні, і змінити його властивості не вийде. Крім того, придбання цементу і вапна окремо більш економно, а пісок і зовсім можна знайти безкоштовно, особливо якщо потрібно його небагато.

 

• На відміну від простого вапняного розчину, присутність цементу в складі значно покращує властивості матеріалу і дозволяє використовувати його в приміщеннях з підвищеною вологістю і для зовнішньої обробки фасадів будівель.
• Відмінна адгезія практично до всіх будівельних матеріалів і навіть до дерева (цементні розчини до нього не липнуть зовсім). Ця властивість обумовлена наявністю вапна, додають розчину найвищу пластичність, з ним зручно працювати навіть тим, у кого мало досвіду в даній сфері.

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *