Всі ми прекрасно знаємо про трудомісткість ремонту, особливо в тих випадках, коли ми стикаємося з робочими процесами вперше. Мало знати які будуть потрібні матеріали для монтажу, так ще важлива і чітка послідовність, дотримання технології.
Часом все це виконати просто не під силу людині, вперше взяла в руки дрель, тому і з’явилася на будівельному ринку послуга з заливки цементної стяжки за допомогою спеціального обладнання.

 

 

Благо справа, як і всі навколо нас, розвиток і вдосконалення будівельних технологій і матеріалів не стоїть на місці. Для поліпшення процесу та мінімізації в ньому ручної праці була розроблена заливка підлоги машинним способом. Практично весь цикл виконання стяжки проходить з використанням спеціального обладнання, що гарантує на фініші прекрасний результат.

 

Порядок виконання робіт
Як практично виглядає технологія машинної, так званої «напівсухий стяжки»:
• Машина для стяжки підлоги сама замішує розчин з мінімальною кількістю води (звідси назва «напівсуха стяжка»), достатнім для гідратації цементу.
• Заливка підлог машинним способом виконується під високим тиском з рівномірним розподілом розчину по поверхні вирівнюємо підлоги.

 

До відома!
За рахунок подачі робочого розчину під тиском виключається ймовірність утворення в тілі стяжки пустот, каверн.
• Фінішне вирівнювання здійснюється за допомогою заздалегідь встановлених напрямних і правила.
• Остаточний етап – ідеальне вирівнювання з вібрацією допомогою затирочних машин.

область застосування

Обмежень для приміщень, де може виконуватися машинна стяжка підлоги не існує.
Машинна технологія пристрою стяжки може застосовуватися в будь-яких приміщеннях:
• Приватні будинки.
• Квартири.
• Офіси.
• Склади.
• Промислові підлоги.

 

Пріоритетним є використання машинної стяжки на великих площах, де можна суттєво економити за рахунок скорочення витрат робочого часу. Єдиною умовою для проведення робіт є наявність безперебійної подачі електроструму 220 В.

 

Переваги машинної стяжки
До основних плюсів цього виду пристрою вирівнювання підлоги відносяться:
• Результат проведення машинної стяжки – це гарантовано рівна поверхня, що не вимагає додаткової обробки, чого важко добитися вручну.

 

Цікаво!
Виконана машиною стяжка скоротить витрату розчину, що клеїть при укладанні фінішного підлогового покриття у вигляді керамічної плитки.
• Приготування розчину здійснюється безпосередньо на будівельному майданчику. Машина забезпечує точне дозування складових розчину і подачу його до місця укладання на будь-який поверх і найвіддаленіший ділянку.
• Висока продуктивність робіт. За робочу зміну можливе укладання стяжки на площі від 150 до 300м2 однією бригадою.
• Швидкий набір проектної міцності розчином за невеликого вмісту води.

 

Устаткування для напівсухий стяжки підлоги
Якщо ви зібралися вирівняти підлоги на об’єкті механізованим способом вам знадобляться спеціальні машини для стяжки підлоги:
• Пневмонагнетатель-пристрій, одночасно виконує функції міксера для приготування розчину і насоса, що нагнітає робочу суміш на висоту до 30 поверхів по рукаву до місця укладання. Продуктивність пневмонагнетателя близько 5 м3 на годину, з видачею однорідного, ретельно перемішаного розчину.

 

висновок
Дивно, але вартість стяжки, залитої машинним способом, не на багато перевищує саморобний підставу, а з урахуванням того, що ваші руку залишаться чистими і буде менше пилу і бруду – вона навіть доступніше. До того ж така підстава можна назвати найбільш практичним, так як ніякого додаткового вирівнюючого шару вам не буде потрібно.
У представленому відео в цій статті ви знайдете додаткову інформацію з даної теми.

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *