Перліт являє собою одну з різновидів вулканічного скла, яке має фізичні властивості, схожі з перлами. Цікавою його особливістю є можливість збільшуватися в об’ємі в процесі теплової обробки. Для цього необхідно забезпечити швидке його нагрівання до температури близько 1000 градусів за Цельсієм.
Дана властивість перліту пояснюється наявністю в ньому води, яка в процесі нагріванні розширюється, в результаті чого матеріал набуває пористої, спучені структуру. В деяких випадках він може збільшитися в обсязі в 20 разів і навіть більше. Таким чином, основу покриття становить спучений перлітовий пісок.

 

 

Штукатурка на основі перліту знайшла своє застосування в чорнової і фінішної обробки житлових, підсобних і виробничих приміщеннях. Крім того, її можна використовувати при виконанні зовнішніх робіт, зокрема, великою популярністю користується обробка фасадів.
Треба сказати, перліт і штукатурка багатьма сприймаються як синоніми, проте крім штукатурки, з перліту також виконують різні будівельні суміші та перлітові бетонні блоки, які відрізняються невеликою вагою і хорошими теплоізоляційними властивостями.

• Завдяки паропроникності, покриття дозволяє стінам “дихати”, що забезпечує в приміщенні оптимальний рівень вологості. Крім того, на поверхні не утворюється грибок і пліснява.
• Екологічність. Така обробка є абсолютно нешкідливою для навколишнього середовища і людського організму.
• Завдяки еластичності, покриття легко наносити своїми руками.
• Відрізняється стійкістю до різких перепадів температури і впливу вологи. Завдяки цьому штукатурку можна використовувати в приміщеннях з підвищеним рівнем вологи, таких як ванні кімнати, а також для обробки фасадів та інших зовнішніх поверхонь.

• В процесі висихання не розтріскується і, в підсумку, забезпечує гладку й рівну поверхню.
• Завдяки можливості пропускати повітря, сприяє створенню в приміщенні сприятливого мікроклімату.
• Абсолютно не дає усадку, навіть якщо штукатурний шар завдано товщиною більше 8 см без використання штукатурної сітки.
• Володіє довгим терміном служби, впродовж якого не втрачає свої якості.

 

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *