Спробуйте сучасний, швидкий і надійний спосіб обробки внутрішніх і зовнішніх стін, такий як машинна штукатурка! Виконується цементно-вапняною сумішшю. Після виконання робіт стіни готові під поклейку шпалер і під фарбування, не вимагають шпатлювання. Кути і відкоси ідеально рівні.

Після того, як стіни зведені, необхідно приступити до оздоблювальних робіт з підготовки і вирівнюванню поверхонь. Для зовнішньої і внутрішньої оздоблення необхідно використовувати штукатурку. В залежності від призначення, штукатурки можуть мати водонепроникні, водовідштовхувальні, рентгенозахисні, теплоізоляційні, акустичні, вогнезахисні та інші якості.

Наша компанія ЄВРОБУД-СБ використовує цементно вапняну штукатурку машинним способом під подальшу обробку різними декоративними матеріалами. Цементно-вапняна штукатурка використовується для вирівнювання вертикальних і горизонтальних бетонних, газобетонних, цегляних підстав, в приміщеннях з підвищеною вологістю, а також для обробки фасадів.

Наявність вапна в суміші підвищує пластичність і технологічність розчину, а оптимально підібрані інгредієнти – економічність, завдяки чому полегшується робота з ним. Цементно-вапняні суміші складаються з цементу, інертного наповнювача, гідратного вапна і полімерних добавок. Вони призначені для штукатурення поверхонь з щільного бетону і цегли, а так само для ремонту цементно-вапняних штукатурок.

Висока пластичність і рухливість розчину дозволяє працювати на великих площах інструментом з широким охопленням, що, в свою чергу, дає можливість істотно скоротити час виконання робіт.

При машинному способі нанесення значно підвищується якість оздоблювальних робіт при одночасному зниженні трудових витрат будівельних процесів, підвищується продуктивність праці будівельників.

cementno-izvestkovaya-shtukaturka-01 7 knauf060808_2big

Leave a Comment

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *